تنورک

مزایای اخذ نمایندگی تنورک

صنعت کم ریسک با درآمد تضمین شده

آموزش فرانچایز گیرندگان و پرسنل آنها واعزام سرپرست در هنگام شروع بکار

پشتیبانی در امور فناوری اطلاعات و تجهیزات رستوران

مشاوره های تخصصی جهت مدیریت رستوران

تامین مستمر کالا بدون نیاز به مذاکره با تامین کنندگان و صرف وقت و هزینه

زمان بسیار کوتاه فرایند اخذ فرانچایز

چرا تنورک برای فرنچایز مناسب است:

فرانچایز نوعی از مجوز است که یک حق امتیاز برای دسترسی به دانش اختصاصی یک برند، فرآیندها و علائم تجاری و … است؛ بدین ترتیب فردی که حق امتیاز را دریافت می‌کند حق این را دارد که محصولات یا خدمات یک برند را تحت نام همان‌ها به فروش برساند. شما نیز اگر در ابتدای راه هستید و می خواهید کسب و کاری جدید راه اندازی کنید بهتر است با اخذ نمایندگی از مجموعه معتبر این کار را انجام دهید تا به بشتوانه فنی و تخصصی و دانش آن مجموعه سرعت پیشترفت خودتان را در مسیری که در نظر دارید افزایش دهید. تنورک یک برند فست فود از مجموعه هلدینگ بختیاری می باشد که در حال حاضر تعدادی شعب فعال در شهرهای مختلف دارد.
محصولات تنورک با بهره گیری از دانش روز صنایع غذایی،مواد اولیه تازه و بدون هیچگونه نگهدارنده و با بهترین کیفیت و تایید استاندارد تهیه و تولید میشوند. تنورک با پیتزاهای معروف مثلثی و برگرهای خوشمزه که با فرمولاسیون انحصاری و ادویه و سس های مخصوص تهیه میشوند قابل رقابت با بزرگترین برند های دنیا است. در صورت اخذ نمایندگی برند تنورک ؛تمام مراحل راه اندازی از مشاوره اولیه , طراحی و اجرای دکوراسیون تا تبلیغات و فروش توسط تیم حرفه ای و متخصص ما انجام خواهد شد.

فرم درخواست نمایندگی

درباره ما

محصولات تنورک برگرفته از جدیدترین دانش های مربوط به صنایع غذایی تولید می شوند، محصولات همگی تازه و بدون مواد نگه دارنده و با بهترین کیفیت به دست می آیند. این محصول با دستگاه های قدرتمند و ویژه ی تنورک، به همراه ادویه ها و سس های مخصوص که با فرمول های انحصاری در اختیار تنورک قرار دارد، عرضه می شوند.

لوگو تنورک

© 2022  |  Privacy Policy